V současné době se na trhu vyskytuje několik přístrojů vhodných pro monitorování dechu miminek. Rozdělil bych je na tři druhy:

  1. Klasické deskové monitory dechu
  2. Deskové monitory dechu a chůvička v jednom
  3. Přenosné monitory dechu, připevňující se na plíny

Do první kategorie patří výrobky Nanny, Babysense a Angelcare AC300.

Do druhé např. výrobky Angelcare AC301-R, AC401, Reer 7000 a poslední novinky jsou Babysense 6 a Angelcare AC1100 .

Do třetí výrobky Respisense a Snuza.

Z rozdělení je patrné, že mezi výrobky je spousta rozdílů. Před koupí by jste si měli nejdříve ujasnit, jak budete chtít výrobek používat a co od něj očekáváte.

V nemocnicích najdete pouze výrobky z první kategorie, a to navíc takové, které výrobce vyrábí jako zdravotnické zařízení. Tyto výrobky spadají do kategorie s nižší sazbou DPH – 10%. Jedná se o výrobek Nanny a Babysense. To, jestli se jedná o zdravotnické zařízení, rozhoduje výrobce zařízení, je to pouze na jeho vůli.

Výrobky z druhé kategorie chear air max 90 jsou vhodné pro každého, kdo ví, že bude používat jak monitor dechu, tak chůvičku současně. Toto řešení zabezpečuje bezproblémovou komunikaci monitoru dechu a chůvičky a přenos k Vám, rodičům.

Swiss Tag Heuer Replica A nakonec třetí kategorie. Jedná se asi o nejnovější způsob hlídání dechu miminek a nejen miminek. Jde o zapatillas nike baratas malinké zařízení, přenosné a „připnuté“ k dítěti. Ještě donedávna se prodávaly modely Snuza a Respisense s uživatelsky nevyměnitelnou baterií. Modely pro rok 2010 mají již uživatelsky vyměnitelné baterie, které lze zakoupit u prodejců či dovozců. Přibližná cena za baterii je u Respisense 250 Kč. U nových typů je výdrž baterie menší než u těch starších – běžně 3–6 měsíců, dle používání. replica watches na obsahu se pracuje..